Dobra Nowina dla Ciebie

Dobra Nowina dla Ciebie

Bóg kocha Cię nieustannie – niezależnie od tego, czy Ty Go kochasz. Jezus oddał życie za Ciebie – pokonał wszelkie zło, które Cię ogranicza. Dzięki Niemu możesz teraz zacząć Nowe Życie.

Jak to zrobić? Zapraszamy Cię na kurs - „Nowe Życie”. To dwa dni spotkania z żywym Bogiem - z Jezusem, który uwalnia od winy i lęku...

Wspólnota

Uwielbienie w Katedrze - wtorek

Bóg jest dobry. Bóg jest wierny. Bóg jest Miłością. Uwielbienie to trwanie w zachwycie Bogiem. To miłosny okrzyk Ukochanej na widok Ukochanego.

W każdy wtorek po Mszy świętej o godzinie 18 w Katedrze Radomskiej wielbimy Boga. Wszyscy jesteśmy Jego dziećmi - każde jest oczekiwane w domu kochającego Ojca. Spotkanie jest otwarte. Przyjdź!

Alpha

O co w tym wszystkim chodzi?

Kim był Jezus? Dlaczego Go zabito? Czy to coś zmienia dla mnie? Jak w to uwierzyć? Czy ja też potrafię się modlić? I o co w ogóle chodzi w chrześcijaństwie?

Na te pytania odpowiada kurs „Alpha”. Na całym świecie odbyło go już 24 miliony ludzi. Prowadzony był w 112 językach. To również najprostszy sposób wejścia do naszej Wspólnoty.

Harmonogram treningów

W dobrych zawodach wystąpiłem,
bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem 
(2 Tm 4,7)


12-15 sierpnia
Kurs „Biblijna historia zbawienia"

23-25 września
Kurs „Nowe życie"

1-2 października
Rekolekcje wspólnotowe

28-31 października, Przedbórz
Kurs Jan"

10-13 listopada
Kurs „Mojżesz"

18-20 listopada
Kurs „Nowe życie"

 

Kursy w innych szkołach: www.sne.pl

Festyn Ewangelizacyjny w Przedborzu

 Zapraszamy wszystkich na festyn ewangelizacyjny 

"Miłosierni jak Ojciec".

4 września 2016r. na rynku w Przedborzu.

Po raz czwarty w parafii św. Aleksego odbędzie się festyn rodzinny, w czasie którego czeka nas wiele niespodzianek. Przede wszystkim wielka ewangelizacja ze sceny i na ziemi.

Wystąpią:

Wieczny ze swoimi najlepszymi utworami i pięknym świadectwem

zespół Guadelupe, który ze sceny poprowadzi uwielbienie

zespół TGD wraz z przepięknym koncertem.

Oczywiście, nasza Szkoła podczas całego festynu będzie ewangelizowała w bezpośrednich rozmowach z ludźmi.

Warto być tam razem z nami.

 

Dobra Nowina w Starachowicach - sobota 9 lipca

   Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony (Mk 16, 15)

   W sobotę 9 lipca od godziny 15:30 pod Skałkami będziemy głosić Dobrą Nowinę o Jezusie. Ze sceny uwielbimy naszego Pana muzyką. Będzie też świadectwo, jak On przemienia życie tych, którzy Mu zaufali. Przyjdź - posłuchaj, pomódl się albo porozmawiaj z nami. Czekamy na Ciebie. Bóg czeka na Ciebie!

_ Cała doba z Panem - piątek-sobota 8-9 lipca

    On jest obrazem Boga niewidzialnego (Kol 1,15)

   Zapraszamy na całodobową adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczynamy i kończymy Mszą świętą o godzinie 19 - w piątek i sobotę 8-9 lipca.

   Czuwanie wiąże się z ważnym wydarzeniem na kursie "Paweł" prowadzonym przez naszą Szkołę: w tym samym czasie jego uczestnicy będą głosić Dobrą Nowinę o Jezusie w Starachowicach.

_ Wieczór chwały w Starachowicach (NSJ) - piątek 8 lipca

   Słowo Chrystusa niech w was przebywa z bogactwem: z wszelką mądrością nauczajcie i napominajcie samych siebie przez psalmy, hymny, pieśni pełne ducha, pod wpływem łaski śpiewając Bogu w waszych sercach (Kol 3, 16)

   Zapraszamy na „Wieczór chwały" - w piątek 8 lipca o godzinie 19 w kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Starachowicach. Mszę świętą odprawi i homilię wygłosi ksiądz Sławomir Płusa. Potem będziemy radośnie wielbić Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

   Przyjdź! Sam Bóg na Ciebie czeka!

_ Twarzą w twarz z Jezusem przez dobę - 24-25 czerwca

    Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki (J 6,51)

   Zgodnie z comiesięczną tradycją Wspólnota Dobrego Łotra zaprasza na całodobowe czuwanie przy Jezusie w Najświętszym Sakramencie. Adorację w Kazimierzówce rozpoczynamy Mszą świętą w uroczystość świętego Jana Chrzciciela - piątek 24 marca o godzinie 19. Zakończenie adoracji również Mszą świętą o godzinie 19 w sobotę.

   Do udziału zaproszeni są członkowie i sympatycy Wspólnoty. W miarę możliwości prosimy o wcześniejsze zgłoszenie z określeniem czasu uczestnictwa w modlitwie. Kontakt: Ela Nowak - 510 460 893.

_ Zapraszamy na "Nowe życie" - 20-22 maja w Radomiu

   Jeśli się ktoś nie narodzi powtórnie, nie może ujrzeć królestwa Bożego (J 3,3).

   Niezależnie od tego ile masz lat, czym się zajmujesz, czy jesteś we wspólnocie,
   czy czujesz się szczęśliwa, szczęśliwy, czy wręcz przeciwnie
   - po prostu: 
daj się odnaleźć Jezusowi!

   Czas: piątek-niedziela 20-22 maja (rozpoczęcie wieczorem).
   Miejsce: Kazimierzówka, Radom, ul. Główna 16.
   Koszt - pełne wyżywienie: 90 zł., obowiązuje zaliczka 50 zł.
   Uwaga: kurs dochodzony. Jeśli ktoś potrzebowałby noclegu, prosimy o zgłoszenie.

   Zapisy: 
   - przez formularz:
Kliknij
   - Bartłomiej Drąg, 519 830 255, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.również po spotkaniach wtorkowych w Katedrze.

_ Wieczór chwały - sobota 11 czerwca, Janiszpol

   O północy Paweł i Sylas modlili się śpiewając hymny Bogu. A więźniowie im się przysłuchiwali. Nagle powstało silne trzęsienie ziemi, tak że zachwiały się fundamenty więzienia. Natychmiast otwarły się wszystkie drzwi i ze wszystkich opadły kajdany (Dz 16 ,25-26)

   Zapraszamy na „Wieczór chwały" - w sobotę 11 czerwca o godzinie 19 w kościele świętego Pawła Apostoła na radomskim Janiszpolu. Mszę świętą odprawi i homilię wygłosi nasz Pasterz, ksiądz Sławomir Płusa. Potem uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. 

   Przyjdź! Oddaj chwałę Bogu. On uwalnia i uzdrawia. I czeka właśnie na Ciebie.