_ Dobra Nowina w Starachowicach - sobota 9 lipca

   Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię wszelkiemu stworzeniu! Kto uwierzy i przyjmie chrzest, będzie zbawiony (Mk 16, 15)

   W sobotę 9 lipca od godziny 15:30 pod Skałkami będziemy głosić Dobrą Nowinę o Jezusie. Ze sceny uwielbimy naszego Pana muzyką. Będzie też świadectwo, jak On przemienia życie tych, którzy Mu zaufali. Przyjdź - posłuchaj, pomódl się albo porozmawiaj z nami. Czekamy na Ciebie. Bóg czeka na Ciebie!

_ Cała doba z Panem - piątek-sobota 8-9 lipca

    On jest obrazem Boga niewidzialnego (Kol 1,15)

   Zapraszamy na całodobową adorację Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Rozpoczynamy i kończymy Mszą świętą o godzinie 19 - w piątek i sobotę 8-9 lipca.

   Czuwanie wiąże się z ważnym wydarzeniem na kursie "Paweł" prowadzonym przez naszą Szkołę: w tym samym czasie jego uczestnicy będą głosić Dobrą Nowinę o Jezusie w Starachowicach.

_ Wieczór chwały w Starachowicach (NSJ) - piątek 8 lipca

   Słowo Chrystusa niech w was przebywa z bogactwem: z wszelką mądrością nauczajcie i napominajcie samych siebie przez psalmy, hymny, pieśni pełne ducha, pod wpływem łaski śpiewając Bogu w waszych sercach (Kol 3, 16)

   Zapraszamy na „Wieczór chwały" - w piątek 8 lipca o godzinie 19 w kościele Najświętszego Serca Jezusowego w Starachowicach. Mszę świętą odprawi i homilię wygłosi ksiądz Sławomir Płusa. Potem będziemy radośnie wielbić Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

   Przyjdź! Sam Bóg na Ciebie czeka!

_ Twarzą w twarz z Jezusem przez dobę - 24-25 czerwca

    Ja jestem chlebem żywym, który zstąpił z nieba. Jeśli kto spożywa ten chleb, będzie żył na wieki (J 6,51)

   Zgodnie z comiesięczną tradycją Wspólnota Dobrego Łotra zaprasza na całodobowe czuwanie przy Jezusie w Najświętszym Sakramencie. Adorację w Kazimierzówce rozpoczynamy Mszą świętą w uroczystość świętego Jana Chrzciciela - piątek 24 marca o godzinie 19. Zakończenie adoracji również Mszą świętą o godzinie 19 w sobotę.

   Do udziału zaproszeni są członkowie i sympatycy Wspólnoty. W miarę możliwości prosimy o wcześniejsze zgłoszenie z określeniem czasu uczestnictwa w modlitwie. Kontakt: Ela Nowak - 510 460 893.

_ Zapraszamy na "Nowe życie" - 20-22 maja w Radomiu

   Jeśli się ktoś nie narodzi powtórnie, nie może ujrzeć królestwa Bożego (J 3,3).

   Niezależnie od tego ile masz lat, czym się zajmujesz, czy jesteś we wspólnocie,
   czy czujesz się szczęśliwa, szczęśliwy, czy wręcz przeciwnie
   - po prostu: 
daj się odnaleźć Jezusowi!

   Czas: piątek-niedziela 20-22 maja (rozpoczęcie wieczorem).
   Miejsce: Kazimierzówka, Radom, ul. Główna 16.
   Koszt - pełne wyżywienie: 90 zł., obowiązuje zaliczka 50 zł.
   Uwaga: kurs dochodzony. Jeśli ktoś potrzebowałby noclegu, prosimy o zgłoszenie.

   Zapisy: 
   - przez formularz:
Kliknij
   - Bartłomiej Drąg, 519 830 255, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.również po spotkaniach wtorkowych w Katedrze.

_ Wieczór chwały - sobota 11 czerwca, Janiszpol

   O północy Paweł i Sylas modlili się śpiewając hymny Bogu. A więźniowie im się przysłuchiwali. Nagle powstało silne trzęsienie ziemi, tak że zachwiały się fundamenty więzienia. Natychmiast otwarły się wszystkie drzwi i ze wszystkich opadły kajdany (Dz 16 ,25-26)

   Zapraszamy na „Wieczór chwały" - w sobotę 11 czerwca o godzinie 19 w kościele świętego Pawła Apostoła na radomskim Janiszpolu. Mszę świętą odprawi i homilię wygłosi nasz Pasterz, ksiądz Sławomir Płusa. Potem uwielbienie Jezusa w Najświętszym Sakramencie. 

   Przyjdź! Oddaj chwałę Bogu. On uwalnia i uzdrawia. I czeka właśnie na Ciebie.

W dobrych zawodach wystąpiłem,
bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem 
(2 Tm 4,7)


_ Harmonogram treningów

12-15 sierpnia
Kurs „Biblijna historia zbawienia"

23-25 września
Kurs „Nowe życie"

1-2 października
Rekolekcje wspólnotowe

28-31 października, Przedbórz
Kurs Jan"

10-13 listopada
Kurs „Mojżesz"

18-20 listopada
Kurs „Nowe życie"

 

Kursy w innych szkołach: www.sne.pl