O co w tym wszystkim chodzi?

Kim był Jezus? Dlaczego Go zabito? Czy to coś zmienia dla mnie? Jak w to uwierzyć? Czy ja też potrafię się modlić? I o co w ogóle chodzi w chrześcijaństwie?

Na te pytania odpowiada kurs „Alpha”. Na całym świecie odbyło go już 24 miliony ludzi. Prowadzony był w 112 językach. To również najprostszy sposób wejścia do naszej Wspólnoty.

Dobra Nowina dla Ciebie

Bóg kocha Cię nieustannie – niezależnie od tego, czy Ty Go kochasz. Jezus oddał życie za Ciebie – pokonał wszelkie zło, które Cię ogranicza. Dzięki Niemu możesz teraz zacząć Nowe Życie.

Jak to zrobić? Zapraszamy Cię na kurs - „Nowe Życie”. To dwa dni spotkania z żywym Bogiem - z Jezusem, który uwalnia od winy i lęku...

Uwielbienie w Katedrze - wtorek

Bóg jest dobry. Bóg jest wierny. Bóg jest Miłością. Uwielbienie to trwanie w zachwycie Bogiem. To miłosny okrzyk Ukochanej na widok Ukochanego.

W każdy wtorek po Mszy świętej o godzinie 18 w Katedrze Radomskiej wielbimy Boga. Wszyscy jesteśmy Jego dziećmi - każde jest oczekiwane w domu kochającego Ojca. Spotkanie jest otwarte. Przyjdź!

Przebudowa strony - prosimy o uwagi

Tworzymy nową stronę Wspólnoty i Szkoły. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi co do jej zawartości i układu:
- czy to, co jest, jest przydatne?
- czy łatwo to znaleźć?
- czego brakuje?
- ...?

Skargi i wnioski prosimy przysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript..

Szatę graficzną też chcemy zmienić na bardziej przyjazną dla środowiska :)

ZAPOWIEDZI...

 

21-23 XI - Radom, Kazimierzówka
Kurs "Nowe Życie"

7-9 XII - Dziurów k. Starachowic
Rekolekcje adwentowe dla parafii

 

rok 2015

9-11 I
Kurs animacji modlitwy charyzmatycznej

16-18 I
kurs A1 (formacja animatora)

23-25 I
kurs "Emaus"