Dobra Nowina dla Ciebie

Dobra Nowina dla Ciebie

Bóg kocha Cię nieustannie – niezależnie od tego, czy Ty Go kochasz. Jezus oddał życie za Ciebie – pokonał wszelkie zło, które Cię ogranicza. Dzięki Niemu możesz teraz zacząć Nowe Życie.

Jak to zrobić? Zapraszamy Cię na kurs - „Nowe Życie”. To dwa dni spotkania z żywym Bogiem - z Jezusem, który uwalnia od winy i lęku...

Wspólnota

Uwielbienie w Katedrze - wtorek

Bóg jest dobry. Bóg jest wierny. Bóg jest Miłością. Uwielbienie to trwanie w zachwycie Bogiem. To miłosny okrzyk Ukochanej na widok Ukochanego.

W każdy wtorek po Mszy świętej o godzinie 18 w Katedrze Radomskiej wielbimy Boga. Wszyscy jesteśmy Jego dziećmi - każde jest oczekiwane w domu kochającego Ojca. Spotkanie jest otwarte. Przyjdź!

Alpha

O co w tym wszystkim chodzi?

Kim był Jezus? Dlaczego Go zabito? Czy to coś zmienia dla mnie? Jak w to uwierzyć? Czy ja też potrafię się modlić? I o co w ogóle chodzi w chrześcijaństwie?

Na te pytania odpowiada kurs „Alpha”. Na całym świecie odbyło go już 24 miliony ludzi. Prowadzony był w 112 językach. To również najprostszy sposób wejścia do naszej Wspólnoty.

Harmonogram treningów

W dobrych zawodach wystąpiłem,
bieg ukończyłem, wiary ustrzegłem 
(2 Tm 4,7)


12-15 sierpnia
Kurs „Biblijna historia zbawienia"

23-25 września
Kurs „Nowe życie"

1-2 października
Rekolekcje wspólnotowe

28-31 października, Przedbórz
Kurs Jan"

10-13 listopada
Kurs „Mojżesz"

18-20 listopada
Kurs „Nowe życie"

 

Kursy w innych szkołach: www.sne.pl

Msze św. z posługą modlitwy o uzdrowienie

Zapraszamy na Msze św. z posługą modlitwy o uzdrowienie.

Najbliższe odbędą się w Szydłówku (strona parafii) w dniu 29.10 (poniedziałek) od godz. 18:00  oraz w Skarżysku-Kamiennej (strona parafii) w dniu 7.11 również od godz. 18:00.

Przyjdź i przyprowadź ze sobą znajomych do Jezusa!